SHAGGY HALI YIKAMA

Bursa Halı Yıkama Merkezi,  Shaggy Halı Yıkama konusunda uzman kadrosu ile halılarınızın cinsine uygun olarak temizlik ve hijyenini sağlamaktadır. Shaggy Halı Yıkama temizliğinde, profesyonel ekip ve en son teknoloji temizlik ürünlerimize güvenebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile Shaggy halılarınızı makbuz karşlığında adresinizden ücretsiz bir şekilde teslim alarak, işlerimizi kayıt altına altına alıyoruz. 

Bursadaki Halı yıkama fabrikamıza gelen Shaggy halılarınız, halı cinsi ve ölçüsüne göre sınıflandırılmaktadır. Bu aşama da gönderdiğiniz Shaggy halıların, halı yıkama fiyatları da belirlenmektedir. Dilerseniz halılarınızın tipi ve ölçüsüne göre sizde online halı yıkama fiyatları hesaplama robotundan fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

Her halı tipinin temizlik yöntemi ve işlem sırası farklılık göstermektedir. Bu  Shaggy halıları içinde geçerlidir.  Toz dolabına alınan Shaggy halılarınızın, üzerinde biriken tozlardan ve kirden maksimum düzeyde arınması sağlanır. Daha sonra Shaggy halı yıkama havuzlarımızda, su ile ıslatarak kirlerin su içerisinde çözünmesi sağlanır. Bu aşamadan sonra bitkisel halı temizlik malzemeleri ile arka yüzü ve ön yüzü Shaggy halı yıkama makinalarımızda dönüşümlü olarak yıkanarak halılarınızın ilk günkü kadar temiz olmasını sağlıyoruz. Çıkmayan zor lekeler için özel teknikler ile leke çıkarma işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Halılarınız tüm bu işlemlerle birlikte zararlı bakterilerden de arındırılarak daha hijyenik bir temizlik sunmaktayız.

Daha sonra kurutma ünitesine alınan Shaggy halılarınızın, kuruması ile birlikte poşetlenerek teslimatını gerçekleştirmeteyiz.