ÖZELLİKLİ SHAGGY/STEP HALI YIKAMA

Bursa Halı Yıkama Merkezi,  Özellikli Shaggy/Step halısı yıkama konusunda uzman kadrosu ile halılarınızın cinsine uygun olarak temizlik ve hijyenini sağlamaktadır. Özellikli Shaggy/Step Halısı temizliğinde, profesyonel ekip ve en son teknoloji temizlik ürünlerimize güvenebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile Özellikli Shaggy/Step halılarınızı makbuz karşlığında adresinizden ücretsiz bir şekilde teslim alarak, işlerimizi kayıt altına altına alıyoruz. 

Bursadaki Halı yıkama fabrikamıza gelen Özellikli Shaggy/Step halılarınız, halı cinsi ve ölçüsüne göre sınıflandırılmaktadır. Bu aşama da gönderdiğiniz Özellikli Shaggy/Step halıların, halı yıkama fiyatları da belirlenmektedir. Dilerseniz halılarınızın tipi ve ölçüsüne göre sizde online halı yıkama fiyatları hesaplama robotundan fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

Her halı tipinin temizlik yöntemi ve işlem sırası farklılık göstermektedir. Bu Özellikli Shaggy/Step halıları içinde geçerlidir.  Toz dolabına alınan Özellikli Shaggy/Step halılarınızın, üzerinde biriken tozlardan ve kirden maksimum düzeyde arınması sağlanır. Daha sonra Özellikli Shaggy/Step halı yıkama havuzlarımızda, su ile ıslatarak kirlerin su içerisinde çözünmesi sağlanır. Bu aşamadan sonra bitkisel halı temizlik malzemeleri ile arka yüzü ve ön yüzü Özellikli Shaggy/Step halı yıkama makinalarımızda dönüşümlü olarak yıkanarak halılarınızın ilk günkü kadar temiz olmasını sağlıyoruz. Çıkmayan zor lekeler için özel teknikler ile leke çıkarma işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Halılarınız tüm bu işlemlerle birlikte zararlı bakterilerden de arındırılarak daha hijyenik bir temizlik sunmaktayız.

Daha sonra kurutma ünitesine alınan Özellikli Shaggy/Step halılarınızın, kuruması ile birlikte poşetlenerek teslimatını gerçekleştirmeteyiz.