HALI YIKAMA

Bursa Halı Yıkama,  olarak halılarınızın cinsi ne olursa olsun; halı temizliğinde, profesyonel ekip ve en son teknoloji temizlik ürünlerimize güvenebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile halılarınızı makbuz karşlığında adresinizden ücretsiz bir şekilde teslim alarak, işlerimizi kayıt altına altına alıyoruz. 

Bursadaki Halı yıkama fabrikamıza gelen halılarınız,halı cinsi ve ölçüsüne göre sınıflandırılmaktadır. Bu aşama da  halı yıkama fiyatları da belirlenmektedir. Dilerseniz halılarınızın tipi ve ölçüsüne göre sizde online halı yıkama fiyat hesaplama robotundan fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

Her halı tipinin temizlik yöntemi ve işlem sırası farklılık göstermektedir. Ama özetlemek gerekirse, toz dolabına alınan halıların üzerinde biriken tozlardan ve kirden maksimum düzeyde arınması sağlanır. Daha sonra yıkama havuzlarımızda, su ile ıslararak kirlerin su içerisinde çözünmesi sağlanır. Bu aşamadan sonra bitkisel halı temizleme malzemeleri ile arka yüzü ve ön yüzü halı yıkama makinalarımızda dönüşümlü olarak yıkanarak halılarınızın ilk günkü kadar temiz olmasını sağlıyoruz. Çıkmayan zor lekeler için özel teknikler ile leke çıkarma işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Halılarınız tüm bu işlemlerle birlikte zararlı bakterilerden de arındırılarak daha hijyenik bir temizlik sunmaktayız.

Daha sonra kurutma ünitesine alınan halılarınızın, kuruması ile birlikte poşetlenerek teslimatını gerçekleştirmeteyiz.