ÇİN/NEPAL HALISI YIKAMA

Bursa Halı Yıkama Merkezi,  çin/nepal halısı yıkama konusunda uzman kadrosu ile halılarınızın cinsine uygun olarak temizlik ve hijyenini sağlamaktadır. Çin/Nepal Halı temizliğinde, profesyonel ekip ve en son teknoloji temizlik ürünlerimize güvenebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile çin/nepal halılarınızı makbuz karşlığında adresinizden ücretsiz bir şekilde teslim alarak, işlerimizi kayıt altına altına alıyoruz. 

Bursa Halı yıkama fabrikalarımıza gelen çin/nepal halılarınız, halı cinsi ve ölçüsüne göre sınıflandırılmaktadır. Bu aşama da gönderdiğiniz çin/nepal halıların, halı yıkama fiyatları da belirlenmektedir. Dilerseniz halılarınızın tipi ve ölçüsüne göre sizde online halı yıkama fiyatları hesaplama robotundan fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

Her halı tipinin temizlik yöntemi ve işlem sırası farklılık göstermektedir. Bu çin/nepal halılar içinde geçerlidir.  Toz dolabına alınan çin/nepal halılarınızın, üzerinde biriken tozlardan ve kirden maksimum düzeyde arınması sağlanır. Daha sonra çin/nepal halı yıkama havuzlarımızda, su ile ıslararak kirlerin su içerisinde çözünmesi sağlanır. Bu aşamadan sonra bitkisel halı temizlik malzemeleri ile arka yüzü ve ön yüzü çin/nepal halı yıkama makinalarımızda dönüşümlü olarak yıkanarak halılarınızın ilk günkü kadar temiz olmasını sağlıyoruz. Çıkmayan zor lekeler için özel teknikler ile leke çıkarma işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Halılarınız tüm bu işlemlerle birlikte zararlı bakterilerden de arındırılarak daha hijyenik bir temizlik sunmaktayız.

Daha sonra kurutma ünitesine alınan çin/nepal halılarınızın, kuruması ile birlikte poşetlenerek teslimatını gerçekleştirmeteyiz. Halılarınızın ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olmasını istiyorsanız vakit kaybetmeden Bursa Halı Yıkama merkezini arayabilirsiniz.