AKRİLİK MAKİNE HALISI YIKAMA

Bursa Halı Yıkama Merkezi,  akrilik halı yıkama konusunda uzman kadrosu ile halılarınızın cinsine uygun olarak temizlik ve hijyenini sağlamaktadır. Akrilik Halı temizliğinde, profesyonel ekip ve en son teknoloji temizlik ürünlerimize güvenebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile akrilik halılarınızı makbuz karşlığında adresinizden ücretsiz bir şekilde teslim alarak, işlerimizi kayıt altına altına alıyoruz. 

Bursadaki Halı yıkama fabrikamıza gelen akrilik halılarınız, halı cinsi ve ölçüsüne göre sınıflandırılmaktadır. Bu aşama da gönderdiğiniz akrilik halıların, halı yıkama fiyatları da belirlenmektedir. Dilerseniz halılarınızın tipi ve ölçüsüne göre sizde online halı yıkama fiyatları hesaplama robotundan fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

Her halı tipinin temizlik yöntemi ve işlem sırası farklılık göstermektedir. Bu akrilik halılar içinde geçerlidir.  Toz dolabına alınan akrilik halılarınızın, üzerinde biriken tozlardan ve kirden maksimum düzeyde arınması sağlanır. Daha sonra akrilik halı yıkama havuzlarımızda, su ile ıslatarak kirlerin su içerisinde çözünmesi sağlanır. Bu aşamadan sonra bitkisel halı temizlik malzemeleri ile arka yüzü ve ön yüzü akrilik halı yıkama makinalarımızda dönüşümlü olarak yıkanarak halılarınızın ilk günkü kadar temiz olmasını sağlıyoruz. Çıkmayan zor lekeler için özel teknikler ile leke çıkarma işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Halılarınız tüm bu işlemlerle birlikte zararlı bakterilerden de arındırılarak daha hijyenik bir temizlik sunmaktayız.

Daha sonra kurutma ünitesine alınan akrilik halılarınızın, kuruması ile birlikte poşetlenerek teslimatını gerçekleştirmeteyiz.